Cimbom'da yeri garanti olan 4 isim var

  • Giriş : 11.06.2007 / 10:16:00

Kadroda revizyona giden Cim Bom’da yeri garanti olan sadece 4 isim var:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kadroda revizyona giden Cim Bom’da yeri garanti olan sadece 4 isim var: Aykut, Arda, Sabri ve Ümit Karan. Geri kalan bölgelerde ise koca bir soru işareti duruyor.

İsim çok ama...
Takımdan ayrılan Mondragon, İliç, İnamoto ve Ergün’ün yerine şimdilik Servet Çetin, Barış Özbek ve Serkan Çalık transfer edildi. Fakat bu oyuncuların ilk onbirde görev alıp almayacakları henüz belirsiz. Feldkamp’ın bankoları; kalede Aykut, sol kanatta Arda, sağ kanatta Sabri, forvette Ümit Karan. Sağ beke transfer yapılmazsa, Uğur Uçar ya da Cihan forma giyecek. Sol bek arayışı hızlandı, Volkan Yaman ve Hakan Balta adaylar. Ferhat ile Orhan ise görev bekliyor.

Bouzid bekliyor
Stoperde Song ve Tomas’ın durumu belirsiz. İsmael Bouzid imza aşamasına geldi. Emre Aşık ve Anıl Karaer de bu bölgede forma giyebilir. Orta sahada Mehmet Topal, Mehmet Güven, Ayhan Akman gibi futbolcular tüm yükü çekecek. Ön libero için Linderoth ve Polak’la görüşmeler sürüyor. 10 numara adayları Lincoln ile Ali Karimi. Kayserisporlu Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal da transfer edilmek isteniyor. Necati, Hakan Şükür ve Hasan Kabze ise forvetin alternatifleri.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious