Cimbom'dan Alex & Emre bombası

  • Giriş : 23.01.2007 / 00:00:00

Yeni sezon hazırlıklarına start veren Cim Bom, Sarı-Lacivertli Kulüple sözleşmesi sona erecek olan Alex ve Emre ile masaya oturmaya hazırlanıyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray, sezon sonunda üst üste bomba patlatmak için düğmeye bastı. Devre arasında Yıldıray ile Hamit’i “şimdilik” ikna edemeyen Sarı-Kırmızılı yönetim sezon sonu bu iki futbolcuyu transfer etmeye çalışıyor. Yönetim diğer yandan da ezeli rakibi Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Alex için görüşbirliğine vardı. Ayrıca İngiltere’de sorunlar yaşayan Emre’nin de takıma kazandırılması için milli futbolcu ile hergün telefonla görüşülüyor.

ALEX İÇİN KESENİN AĞZI AÇILACAK

Yönetİm içindeki sıkıntıları Semih Haznedaroğlu’nun dönmesiyle aşan Galatasaray, ezeli rakibinin en iyi yabancı futbolcusu Alex ile flört etmeye başladı. Yıllık 2.5 milyon euro ve 3 yıllık mukavele isteyen Alex’in bu isteklerine Fenerbahçe’nin “Evet” dememesi Cim Bom’un iştahını kabarttı. Önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısında Alex’in alınması fikrini masaya yatıran yöneticiler, maliyetinin yüksekliği sebebiyle dengelerin bozulacağını savunsalar da o kalitedeki bir futbolcunun takımlarını başarıdan başarıya koşturacakları düşüncesine vardılar ve Brezilyalı yıldıza 2 milyon 750 bin euro ve 3 yıllık sözleşme önerilmesi fikrini benimsediler.

“EĞER MUTSUZSAN KAPIMIZ AÇIK”

Mali dar boğazda olan Galatasaray’da Alex’in sezon sonu bonservisinin elinde olması ve sponsorların önümüzdeki yıl için Galatasaray’a ayıracakları payın bu futbolcunun transferinde kullanılacağı öğrenildi. Eğer Alex ikna edilemezse yerine Celta Vigo’da oynayan Canubio transfer edilecek. İngiltere’de ırkçılık suçlamaları ile ceza alması gündeme gelen Emre’nin de sezon sonuna kadar kiralanması gündeme gelirken Polat’ın telefonda yıldız oyuncuya “Eğer mutsuzsan, dönmek istersen, kapımız sana her zaman açık” dediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious