Cimbom'dan bomba transfer

Cimbom'dan bomba transfer.19942
  • Giriş : 28.07.2007 / 08:13:00
  • Güncelleme : 28.07.2007 / 08:35:06

G.Saray, yine Türkiye’yi sarsacak bir yıldızın peşinde. Gözler bombaları bir bir patlatan yönetimde

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bomba forvet kim? Adnan Polat, Özhan Canaydın'a bile söylemiyor.
Futbol şubesi, başkan Canaydın’dan bile gizli yürüttüğü transferde son aşamaya geldi. İsmi saklanan forvetin pazartesiye yetişmesi bekleniyor.

G.Saray camiası liglerin başlamasına 2 hafta kala çok ünlü bir yıldızın transfer söylentisiyle adeta çalkalanıyor. Sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve yönetici Haldun Üstünel’in yürüttüğü çalışmaların başkan Özhan Canaydın’dan bile gizli tutulduğu öne sürülürken, bu üçlüye yakın isimler “En geç 1 hafta içinde Roberto Carlos’u unutturacak düzeyde bir transfer gerçekleşmek üzere. Pazartesi gününü bekleyin” mesajını veriyor. Yeni forvetin medyada yer alan tüm isimlerin dışında biri olduğu öğrenildi

Bu arada dün G.Saray’da önemli bir gelişme yaşandı. Geçen sezonun devre arasından beri artan formuyla dikkat çeken ve bu sayede milli takıma çağırılan Emre Aşık’a takımda fazla sayıda stoper bulunduğu ve isterse kendisine takım arayabileceği iletildi. Şoke olan Emre’yi sezon öncesi hazırlık kampında eski hocası Hagi yeni takımı S.Bükreş’e istemiş, ancak yönetim bu transfere onay vermemişti. Hagi de yerine Rada ve Golanski’yi alınca Emre artık Steaua’ya gitme şansını bile kaybetti.

GİDECEK 5. İSİM

“BU sezonki kadroda varsın” garantisi verilmesi üzerine antremanlarda hırsıyla dikkat çeken oyuncunun son dakikada dışlanması büyük ayıp olarak yorumlandı.

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious