Cimbom'dan Oliveira'ya rest

Cimbom'dan Oliveira'ya rest.13029
  • Giriş : 22.07.2008 / 09:59:00

Galatasaray’da Oliveira konusunda da ilginç gelişmeler yaşanmaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'a gelmeye sıcak baktığını söyledikten sonra yıllık ücretinde şok bir artış isteyen Brezilyalı yıldız, Sarı-Kırmızılı yönetimin sabrını taşırdı.

Sıra golcü ve kalecide

Kewell'ın ardından Portekizli savunma oyuncusu Meira’nın da işini bitiren Galatasaray’da artık bütün gözler kaleci ve golcü transferine çevrilirken, aynen kaleci Itandje’de olduğu gibi Oliveira konusunda da ilginç gelişmeler yaşanmaya başladı. Sarı-Kırmızılı formayı giymeye sıcak baktığını söyledikten sonra yıllık ücretinde şok bir artışa gidip, 5 milyon Euro talep eden Brezilyalı golcü, Galatasaraylı yöneticileri kızdırdı.

5 milyon Euro’ya olmaz

Başkan Adnan Polat, Ricardo Oliveira’nın kalitesinin tartışılmayacağını ancak ona yıllık 5 milyon Euro ödemelerinin söz konusu bile olmadığını söyledi. Cim Bom’un Oliveira’ya verdiği son teklifin 2.5 milyon Euro civarında olduğu bildirildi. Sarı-Kırmızılı idarecilerin Oliveira’ya, “Seni takımımızda görmek istiyoruz. Sen de bunu istiyorsan bir an önce kesin kararını ver. Bizi daha fazla oyalama” şeklinde rest çektiği sızan haberler arasında.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*