Cimbom'dan Simic bombası

Cimbom'dan Simic bombası .10278
  • Giriş : 06.09.2007 / 10:35:00

Sarı-kırmızılılar, Carlo Ancelotti'nin 4 sezonda sadece 49 maçta görev verdiği Milan'lı süper yıldızı ocak ayında transfer etmek istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sözleşmesi 30 Haziran 2009'da bitecek olan Simic'in bonservisinin 2 milyon euro olması bu işi kolaylaştırıyor

Servet'in yerine...
On yeni transfer yapan, 15 futbolcu ile yollarını ayıran G.Saray, şimdiden Ocak 2008'deki ara transfer dönemi için çalışmalara başladı. Stoperde Servet Çetin'den bir türlü beklediği verimi alamayan sarıkırmızılılar, bu mevkiye bir dünya yıldızını transfer etmek istiyor: Dario Simic. Servet Çetin'in savunmada pahalıya mal olan hataları nedeniyle stoperde oynatmak için Hakan Balta'yı renklerine katan G.Saray, bu futbolcunun da başarısız olması durumunda Dario Simic'i Türkiye'ye getirecek.

Milan'da mutsuz
Sözleşmesi 30 Haziran 2009'da bitecek olan Dario Simic, bu sezon henüz forma şansı bulamadığı için Milan'da mutsuz. Teknik direktör Carlo Ancelotti son 4 sezonda toplam 49 maçta görev verdiği Simic'in satılmasını istiyor. G.Saray ise savunmanın hem sağında hem de göbeğinde oynayan 32 yaşındaki Hırvat yıldızı transfer ederek savunmayı güvence altına almayı planlıyor. Dario Simic'in bonservis bedelinin sadece 2 milyon euro olması, sarı-kırmızılı yönetimin iştahını kabartıyor.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious