Cimbomlu Arda'nın derbi yorumu

Cimbomlu Arda'nın derbi yorumu.12067
  • Giriş : 24.05.2009 / 22:39:00

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan, Beşiktaş'ı mücadelerinden ve skordan dolayı kurlarken, "Ama sahanın tek takımı oyun olarak bizdik" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Beşiktaş'ı mücadelerinden dolayı tebrik ediyoruz ama sahanın tek takımı oyun olarak bizdik. Beşiktaş'ı mücadelelrinden dolayı tebrik ediyorum, taraftarlarıyla iyi bütünleştiler. Beşiktaş'ı kutluyorum ama takım arkadaşlarımı da kutluyorum. Çok pozisyona girdik ama değerlendiremedik. Şans yanımızda değildi. Son hafta Galatasaray formasını layıkıyla taşımak istiyoruz. Önümüzdeki sene her şey bizim için daha iyi olur."

Bülent Korkmaz'ın gönderileceğinin konuşulmasının kendilerini nasıl etkilediği sorulan Arda, "Hocamı çok seviyorum, burada olmasından çok mutluyum. 6-7 hafta daha şans verilmesi gerektiğinine inanıyorum. Onun Galatasaray'a verdikleri bunu gerektiriyor diye düşünüyorum. Hocama inanıyprum ve çok seviyorum" cevabını verdi.

Şampiyonluk yarışı için "Avantajlı olan Beşiktaş ama Denizlispor'un da ne yapacağı belli olmaz" diyen yıldız oyuncu, 'Lincoln'ün oynamaması sizi etkiledi mi?' sorusuna "Sahaya çıkan isimler önemli değil, sonuçta hepsi Galatasaray'ın oyuncusu" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*