Cİmbom'la Ülker flört ediyor

Cİmbom'la Ülker flört ediyor.44422
  • Giriş : 13.07.2006 / 00:00:00

Galatasaray Kulübü ile Ülker Grubu arasında geniş kapsamlı sponsorluk anlaşması Mecidiyeköy’deki kulüp binasında düzenlenen bir törenle imzalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Canaydın, "Bu örnek bir başlangıç oldu. Cafe Crown markası ile 5, Cola Turka markası ile futbolda 3 senelik anlaşma yaptık.

Yapılan sponsorluk anlaşması Türk basketboluna büyük katkılar sağlayacak. Cola Turka geniş ufukludur, çok ciddi bir çalışma ile karşılarına gittik. Bu iyi çalışmaların neticesi, grupla birlikte kulübümüze ve Türk sporuna katkı sağlayacaktır. Bu birlikteliğin uzun süre sürmesini diliyorum" dedi.

Pazarımız arttı

Ali Doğan ise, G.Saray ile geçen yıl yaptıkları anlaşma ile Cafe Crown’ın pazar payını sıfırdan, yüzde 30’a yükselttiklerini belirterek, "Galatasaray başkanı ve yardımcılarını kutluyorum. Türkiye’de sporun kalitesi artacak, çıtanın seviyesi yükselecek. G.Saray Avrupa’da Türkiye’nin tanıtımını daha önce nasıl yaptıysa, aynı başarıların devamını bekliyoruz" dedi. Ülker, futbola 5, basketbola da 2 milyon dolar olmak üzere yılda 7 milyon dolar katkı yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious