Cimbom'u karıştıracak belgeler

  • Giriş : 04.04.2008 / 15:08:00
  • Güncelleme : 04.04.2008 / 15:39:01

Galatasaray'dan 'Cimbom'u Karıştıracak Belgeler' haberine yalanlama.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray Kulubü, Futbol Ekstra Dergisi'nin Nisan 2008 sayısında yer alan, "Cimbom'u Karıştıracak Belgeler" başlıklı yazı gerçekleri yansıtmaktan uzak olduğunu açıkladı.

Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Dergideki haberde yer alan ve Sayın Adnan Öztürk'ün başkanlık seçiminden çekilmesine sebep olduğu iddia edilen belge, dönemin GSK profesyonel genel sekreteri Sinan Kalpakçıoğlu'nun, Başkan Özhan Canaydın'a hitaben yazmış olduğu ve tamamen kişisel görüş ve düşüncelerini içeren rapora dayandırılmıştır. Raporun hiçbir surette Galatasaray Spor Kulübü'nü bağlayıcı içeriği ve belge niteliği bulunmamaktadır.

Diğer kurum ve kuruluşlarda bu gibi kişisel rapor ya da notlar prim bulsa bile, Galatasaray gibi kültürel geçmişi 500 yılı aşan, spor kulübünün kuruluşundan bu yana 1 asır geçen bir camiada bu tür olaylar her türlü değerlendirmeden uzak tutulur.

Sayın Adnan Öztürk, Galatasaray Spor Kulübü'nün Yönetim Kurulu'nda bulunduğu dönemde almış olduğu yetki ile çalışmış ve faydalı hizmetlerde bulunmuştur. Galatasaray Spor Kulübü'nün her üyesi gibi Sayın Adnan Öztürk de bizim için son derecede değerlidir. Yararlıdır ve saygındır.

Geçmişte olduğu gibi Sayın Adnan Öztürk bugün de yarın da gerektiği zaman Galatasaray için hizmet vermeye, kendisine ihtiyaç duyulan her alanda yardımcı olmaya hazırdır.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu da Sayın Adnan Öztürk'ün bigi ve deneyimlerinden her zaman yararlanacaktır. Ve kendisinin bu tür spekülasyonlarla yıpratılmasına kesinlikle izin vermeyecektir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious