Cimbom'u yenin parayı kapın

Cimbom'u yenin parayı kapın.17714
  • Giriş : 11.04.2008 / 18:13:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Galatasaray maçının galibiyetine özel prim vermeyi düşündüklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şener, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Galatasaray maçının bir derbi maçı olduğunu ve bu nedenle maçın kendileri için ayrı bir önem taşıdığını belirtti.

Galatasaray'ın ligdeki konumunun ve şampiyonluk yarışı içerisinde olmasının Trabzonspor'u ilgilendirmediğini kaydeden Şener, ''Elbette dostluk anlayışının ön planda olması şartıyla kazanmayı istiyoruz. Bu anlamda takımımıza olan güvenimiz tamdır. Ayrıca yönetim kurulu olarak karşılaşmanın önemi nedeniyle bu maçın galibiyetine özel prim vermeyi düşünüyoruz'' dedi.

Transferle ilgili çalışmaların devam ettiğini ve sezon sonuna kadar bu konuda somut adımların netleştirileceğini dile getiren Şener, şöyle konuştu:

''İç transferde bizim için sorun gibi gösterilmeye çalışılan oyuncumuz İbrahim Yattara ile anlaşarak sözleşme imzaladık ve önümüzdeki dönemdeki iddiamızı bir kere daha ortaya koyduk. Yattara da tavrıyla iyi bir Trabzonsporlu olduğunu bir kez daha gösterdi. Gelecek sezon kendisini ikinci kaptan yapmayı düşünüyoruz.''

Bazı çevrelerin Hüseyin'in kaptanlık konusunu gündeme getirerek kamuoyunu meşgul ettiğini savunan Şener, ''Hüseyin bizim altyapımızdan yetişen değer verdiğimiz ay-yıldızlı formaya erişen değerli bir oyuncumuzdur. Kendisiyle kaptanlıkla ilgili herhangi bir sorunumuz olmadığı gibi Trabzonspor'un da böyle bir problemi söz konusu değildir'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious