Cimbom'un Emre Belözoğlu planı

  • Giriş : 29.12.2008 / 06:30:00
  • Güncelleme : 29.12.2008 / 00:46:29

Emre Belözoğlu Newcastle´dan Fenerbahçe´ye transfer edildiğinde yetiştirme tazminatı için TFF'ye başvuran Galatasaray para gelmeyince harekete geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Emre Belözoğlu Newcastle´dan Fenerbahçe´ye transfer edildiğinde yetiştirme tazminatı için Futbol Federasyonu´na başvuran Sarı-Kırmızılılar, para gelmeyince yeniden harekete geçti.

Sezon başından beri ses yok

1996-2001 yılları arasında Galatasaray forması giydikten sonra Sarı-Kırmızılı kulüple sözleşme uzatmayıp İnter'e giden, ardından Newcastle'a geçen, son olarak da Fenerbahçe'ye transfer olan Emre Belözoğlu, ezeli rakipler arasında sorun yaratmaya devam ediyor. Galatasaray Yönetimi, Emre Fenerbahçe'ye imza atınca yetiştirme tazminatı için Futbol Federasyonu'na başvurmuştu. Ancak aradan geçen süre içinde Cim Bom'a konuyla ilgili ne bir haber geldi ne de herhangi bir para...

Ekonomik kriz bunaltınca...

Küresel krizden hayli etkilenen ve futbolcuların alacaklarını bile ödemekte zorlanan Galatasaray'da, geçtiğimiz hafta Olağanüstü Genel Kurul'a gidilmiş ve üyelerden ek bütçe istenmişti. Böylesi bir dönemde her türlü sıcak paranın kulübü rahatlatacağını düşünen yöneticiler, Emre'nin 500 bin Euro'yu bulan yetiştirme tazminatı için Futbol Federasyonu'na bir kez daha başvurmaya ve ezeli rakip Fenerbahçe'den parayı tahsil etmeye hazırlanıyor.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*