Cimbom'un yıldızları kayıyor!

  • Giriş : 26.03.2009 / 00:00:00
  • Güncelleme : 25.03.2009 / 23:29:36

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, futbolun başına geçtiği günden beri yeniden yapılanmanın peşinde...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Son 2 sezonda kadro dışı bırakılan futbolcular ve yapılan yeni transferlerle Futbol takımını büyük oranda yenileyen Polat ve arkadaşları bu sezon sonunda da yine yoğun günler yaşayacak.
Skibbe ile birlikte önce Şampiyonlar Ligi ardından Fortis Türkiye Kupası ve UEFA Kupası'nda hayal kırıklığı yaşayan sarı kırmızılı kulüpte yine faturalar birilerine kesilecek.

BÜLENT KORKMAZ KALACAK MI

Ligde şampiyonluk şansını matematiksel olarak sürdüren ancak gelecek için fazla iyimser tablo çizmeyen sarı kırmızılı kulüpte teknik direktör Bülent Korkmaz'ın kalıp kalmayacağı da ayrı bir muamma. Ancak Galatasaray'da çok önemli bir gerçek var ki, çok önemli bazı yıldızlar ile yollar kesin olarak ayrılacak.

BİLETİ KESİLENLER

LİNCOLN


Galatasaray'daki büyük beklentilerle transfer ettiği Lincoln'ün son vukuatının ardından kesin olarak sarı kırmızılı kulüple sezon sonu ilişkisi kesilecek.

Yönetimden izinsiz olarak Brezilya'ya giden Lincoln'e kalan son 9 haftada teknik direktör Bülent Kormaz görev verse bile Lincoln'ün gelecek sezon G.Saray'da kalması söz konusu olmayacak.

Lincoln'ü isteyen her kulübe vermeye hazır olan sarı kırmızılıların, ezeli rakipleri Fenerbahçe'den bile teklif gelse Brezilyalı oyuncuyu seve seve verecekleri ileri sürülüyor.

LİNDEROTH

Lincoln'ün ardından 2 yıldır üst üste yaşadığı sakatlıklar yüzünden ayrı bir hayal kırıklığı yaşatan Linderoth ile de yollar ayrılacak.

NONDA

Bu iki oyuncunun yanı sıra bu sezon bir türlü istenilen formu yakalayamayan ve geçen yılı mumla aratan Shabani Nonda ile de bir yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen karşılıklı anlaşılıp, mukavelesine son verilecek.

DE SANCTİS

Adnan Polat ve kurmayları, kaleci De Sanctis'in de her hafta değişkenlik taşıyan performansı ve bonservis problemi yüzünden geri gönderilmesi kararını aldı.

ÜMİT KARAN

Yabancı oyuncularını büyük ölçüde değiştirecek olan sarı kırmızılar yerli yıldızlar içinde en başta Ümit Karan ile yolları ayıracak. Bu sezon ligde hiç golü bulunmayan Ümit Karan'a istediği kulübe gidebileceği iletilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*