Cinayet gibi kazada yeni ipucu

  • Giriş : 10.08.2007 / 11:05:00

Motosikletten düşerek paramparça olan kızın ölümün sır perdesi aralanıyor mu?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul’da motokurye sevgilisi Tufan Bal’ın (29) motosikletinden düştükten sonra yoldan geçen araçların altında kalan Özlem Yolcu’nun (20), olaydan 4 saat önce sevgilisiyle Büyükçekmece Sahili’nde kavga ettiği ortaya çıktı.

Özlem Yolcu’nun ölümüyle ilgili haberi gazetelerde okuyan Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü, Önleyici Büro Amirliği’nde görevli polisler İ.G. ile A.A, Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak soruşturmanın boyutunu değiştirebilecek önemli bilgiler verdi.

Polisler, 7 Ağustos günü saat 23.30 sıralarında, Büyükçekmece sahilinde bir erkeğin bir kadını dövdüğü anonsu geldiğini anlattı.

Bunun üzerine sahile gittiklerini belirten İ.G, ifadesinde, "Özlem Yolcu’yu ağlarken bulduk. Sevgilisi de yanındaydı. Boğazında parmak izleri vardı. Kız, sevgilisin boğazını sıktığını söyledi. Ama şikayetçi olmadı. Merkezden GBT’lerini (Genel Bilgi Taraması) sorduk. Bir şey çıkmayınca çocuğu uyarıp ayrıldık" dedi.

Ekipteki diğer polis memuru A.A. da "Kız sürekli ağlıyordu. Şikayetçi olmadı ama ürkmüştü. Erkek de ’5 yıllık arkadaşız. Biraz tartıştık. Arkadaşımı birazdan eve bırakacağım’ dedi. Şüpheli ve aranan kişiler olmadıkları için de biz de uyarıp oradan ayrıldık" diye ifade verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious