Cinayet zanlılarının evi kundaklandı

  • Giriş : 05.07.2006 / 00:00:00

Hatay'da dün tartıştığı komşusunun oğlunu ve kızını pompalı tüfekle vuran Orhan H. (15) ve annesi Gülizar H'nin evleri kundaklandı, 2 zanlı bugün adliyeye çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Dün Küçükdalyan beldesi Soğuksu Mahallesi Çamlı Sokak'ta meydana gelen olayda evinde fuhuş yapıyor iddiasıyla mahallelinin sürekli tepkisini alan Gülizar H.(45) Şahutoğlu ailesi ile tartışmış oğlu Orhan H'de pompalı tüfekle Ali ve Medine Şahutoğlu'nu öldürmüş Ceyda Şahutoğlu'nu da yaralamıştı.

Emniyette gözaltında tutulan Gülizar H'nin evleri dün gece kundaklandı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yolların dar evin kıpısın kilitli olması nedeniyle yangına müdahale edemezken kapının camlar kırılarak bidonlarla yangın söndürüldü.

Daha sonra kundaklanan eve olay yeri inceleme ekipleri geldi. Yapılan çalışmada her hangi bir ip ucuna rastlanmadı. Cinayet zanlısı Anne ve oğlunun sorgusunu tamamlayan emniyet her 2 şahsıda adli makamlara sevk etti.

Adliyeye çıkarılırken basın mensuplarının görüntü almasına sinirlenen Gülizar H gazetecilere hakaretler yağdırdı. Her iki şahısında mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.

Küçük bir tartışmadan dolayı 2 can veren Şahutoğlu ailesinde ise yas vardı. Komşuları tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürülen Medine ve Ali Şahutoğlu bugün düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurladı.

Göz yaşlarının sel olduğu törenlerde cinayeti işlediği belirtilen Gülizar H. ve Orhan H.'ye lanet okundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious