Cinayeti telefonda anlatınca yakalandı

Cinayeti telefonda anlatınca yakalandı.11773
  • Giriş : 04.06.2009 / 15:33:00

Samsun'da telefonu teknik takipte olan bir kişi, 3 yıldır birlikte olduğu kadını tabanca ile öldürdüğü olayı arkadaşına anlatınca yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Edinilen bilgiye göre, İzmir'de oto alım satımı yaptığı bildirilen Mustafa Dural (41), 3 yıldır birlikte olduğu Ayfer Yılmaz Karagöz (35) ile Giresun'da buluştu. Daha sonra Samsun'a gelen ikili arasında Sarıışık köyü yakınlarında tartışma çıktı. Olay sırasında Mustafa Dural, tabanca ile Karagöz'ü öldürdü.

Cinayetin ardından Samsun'dan ayrılan zanlı, cep telefonuyla konuştuğu bir arkadaşına olayı anlatınca, kendisini başka bir olay nedeniyle teknik takibe alan güvenlik güçleri tarafından kullandığı 35 HPD 07 plakalı araç içinde Amasya yakınlarında yakalandı.

Zanlının itirafı üzerine cinayet mahalline giden ekipler, Ayfer Yılmaz Karagöz'ün cesedini de buldu. Zanlının ifadesinde para meselesinden aralarında tartışma çıktığını söylediği, cinayetin de bu sırada işlendiğini itiraf ettiği bildirildi.

Bu arada, öldürülen Ayfer Yılmaz Karagöz'ün eşi, yaklaşık bir yıl önce Giresun'da aracının içinde ölü olarak bulunmuştu. Güvenlik güçlerinin, kadının eşinin ölümünün ''intihar veya cinayet'' olup olmadığını belirlemek için 1 yıl önce çalışma başlattığı, bu kapsamda Ayfer Yılmaz Karagöz ile Mustafa Dural'ın telefonunu teknik takibe aldığı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*