Cinayetin sırrı çözüldü

Cinayetin sırrı çözüldü.16506
  • Giriş : 25.09.2007 / 17:30:00

Bağcılar'da dün meydana gelen ve anne ile 2 küçük kızının öldüğü, babanın da yaralandığı olayda sır perdesi kalkıyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bağcılar'daki evlerinde dün öldürülen anne ile 2 küçük kızının cenazesi toprağa verildi. Güneşli Evren Mahallesi Sistem Sitesi B Blok'taki dairelerinde dün öldürülen Asuman Bulut ile çocukları Zeynep (6) ve Beyza'nın (4) cenazeleri, yakınları tarafından Adli Tıp Kurumundan alındı. Aynı semtteki Yaşar Acar Camisi'ne getirilerek tabutları yan yana konulan anne ve 2 kızının cenazesi, burada kılınan namazın ardından Ümraniye'deki Hekimbaşı Mezarlığı'nda defnedildi. Bulut ailesinden bazı kişilerin tabutlara sarılarak gözyaşlarını tutamadığı cenaze töreninde, bazı kişiler basın mensuplarının görüntü almasına tepki gösterdi.

Törene, Bulut ailesinin yakınlarının yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık ve çok sayıda vatandaş katıldı. Asuman Bulut'un cenazeye katılan yakınları, Bakırköy'deki Beyza Hukuk Bürosunun sahibi olan avukat Mahmut Bulut'un cinnet getirerek eşi ve 2 kızını silahla vurduktan sonra kendisine bir el ateş ederek, saldırıya uğramış görüntüsü vermeye çalıştığını iddia ettiler.

Bu arada, Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Mahmut Bulut'un Göğüs Cerrahisi Kliniğindeki tedavisinin sürdüğü ve hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious