Cinayetli gasp sanıkları yakalandı

  • Giriş : 13.11.2006 / 00:00:00

Yenimahalle'de bir kadının ölümüyle
sonuçlanan gasp olayının faili gözaltına alındı. Zanlı ile yakalanan 4 kişinin, yaşanan bir çok gasp olayının da faili oldukları açıklandı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışma sonucunda, aralarında dün iş yerinden evine giderken uğradığı saldırı sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Ayşe A'nın gasp edilmesi olayının da bulunduğu 14 ayrı gasp suçu aydınlatıldı.

Ayşe A.'nın hayatını kaybetmesinin ardından soruşturma başlatan Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Birol A.'yı gözaltına aldı. Birol A'nın ifadesi doğrultusunda soruşturmayı genişleten ekipler, Yenimahalle'de meydana gelen 13 ayrı gasp olayını gerçekleştiren 4 kişinin daha olduğunu tespit etti.

Bunun üzerine belirlenen adreslere yapılan eş zamanlı baskınlarda M.T., M.Ç., T.Ç. ve F.Ö. gözaltına alındı. Yaşları 18'den küçük olduğu belirtilen 4 zanlı, Çocuk Şubesi'ne teslim edildi.
Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği'ne teslim edilen Birol A, gasp ettiği kişiler tarafından da teşhis edildi. Birol A'nın, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye gönderileceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious