Çin'de domuz gribi vakası 4'e çıktı

Çin'de domuz gribi vakası 4'e çıktı.13479
  • Giriş : 19.05.2009 / 11:19:00

Arjantinli futbol efsanesi Diego Armando Maradona, dünyanın ilk 'Maradona Spor Café'si'ni Birleşik Arap Emirlikleri'nin ticari merkezi Dubai'de açacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Arabianbusiness.com sitesindeki habere göre, 'Planet Hollywood' adlı restoran-café modelini uygulayacak olan Maradona, kendisine ait bazı hatıra eşyalarını da burada sergileyecek. Arjantinli futbolcu, Brezilyalı futbolculardan Pele, Zico ve Dunga gibi başka Futbol yıldızlarına ait eşyaları da ziyaretçilere sunacak.

Spor café'yi, geçen sene Manchester City takımının Abu Dabili yatırım şirketi tarafından satın alınmasında önemli rol oynayan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde yaşayan milyarder emlakçı Süleyman El Fehim'in inşa edeceği bildirildi. Café'de dünya kupalarının yanı sıra tişört, top ve eldivenler de bulunacak.

Spor café'nin gelirlerinden bir kısmının Birleşmiş Milletler gözetiminde dünyada yetersiz ve dengesiz beslenmeyle mücadele için bağışlanacağı belirtildi. Tarihi henüz netleşmeyen açılışa Maradona'nın şahsen katılması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*