Cindoruk için yapılan anons şoke etti!

Cindoruk için yapılan anons şoke etti!.16041
  • Giriş : 16.05.2009 / 16:36:00

Cindoruk Demokrat Partisi Genel Kongresi için salona girerken "kıratı tekrar şahlandıracak tek lider" diye anons edildi. Yapılan anons tartışmalara neden oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


DP Kongresinde başbaknlık için yarışan adaylardan Cindoruk'u Demirel'in, Soylu'yu Tansu Çiller'in desteklediği biliniyor. Mehmet Ali Bayar kendisini tabanın desteklediği aday olarak lanse etti. Ramazan Yazgan bu isimler arasında şans arıyor.

Ama adı demokrat olan partinin genel kongresinde Cindoruk salona girerken yapılan anos oldukça dikkat çekiciydi ve doğal olarak tartışmalara yol açtı.

Cindoruk salona girerken yapılan anons tartışmalara neden oldu. Cindoruk'un salona gelişinde Divan Üyesi Amasya İl Başkanı Gülseren Ertopçu tarafından "kıratı tekrar şahlandıracak tek lider" diye anons edince salonda ve divanda bulunanlar arasında tartışma yaşandı.

Bunun üzerine Divan Başkanı Hasan Subaşı, genel başkan adaylarını kendisinin takdim edeceğini söyledi. Subaşı, salonda bulunanları sükunete çağırarak kongrenin sevgi, saygıyla DP'lilere yakışır şekilde devam etmesini istedi.

Daha sonra eski Genel Başkan Tansu Çiller'in kongreye gönderdiği mesaj okundu. Çiller, kongrenin kıratın yeniden şahlanışına vesile olmasını diledi. Çiller'in kongreye başarı dileyen mesajı salonda alkışlarla karşılandı.

Salona daha sonra Süleyman Soylu geldi. Soylu, salonda tur attıktan sonra sahneden eşiyle birlikte katılımcıları selamladı.

Salona son olarak Mehmet Ali Bayar geldi.

Kongre başladıktan sonra Ramazan Yazgan da başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Kongrede daha sonra başkan adaylarının konuşmasına geçildi.

(ntv.com.tr)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*