Cindoruk'a tebrik, Şener'e sessizlik

Cindoruk'a tebrik, Şener'e sessizlik.14286
  • Giriş : 01.06.2009 / 10:06:00

Gül'ün cumhurbaşkanlığını, Ak Parti'yi en çok eleştiren isimlerden Cindoruk'a Gül de Erdoğan da seçildiği için tebrik mesajı gönderdi. Şener için ise ne davet ne de tebrik var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Demokrat Parti (DP) Kongresi'nde genel başkanlığa seçilen Hüsamettin Cindoruk'a tebrik mesajı göndererek kutlarken, geçen hafta Türkiye Partisi'ni kurarak başına geçen 'eski dava arkadaşları' Abdüllatif Şener'i pas geçti. Ne Gül ne de Erdoğan, Şener'e kutlama mesajı gönderdi.

CİNDORUK KÖŞK'E ÇIKACAK

Cumhurbaşkanı Gül, başarılar dilediği Cindoruk'un kendisini ziyaret talebine de olumlu yanıt verdi. Cindoruk, önümüzdeki günlerde Köşk'e çıkarak Gül'ü ziyaret edecek. DP'nin yeni lideri, Gül'ün Cumhurbaşkanı seçildiği süreçte, '367' kararına destek vermişti. Cindoruk, parti başkanı olduktan sonraki açıklamalarında da 'Gül'ün hala kendini Cumhurbaşkanı olarak kabul ettiremediğini, bu yüzden Köşk'e sanatçıları vs. davet ettiğini' söylemişti.

Cindoruk, Gül görüşmesine giderken cebinde 'Bir Mayın Temizle Üç Çiçek Açsın' adıyla hazırlanan 'mayın' raporu da olacak. Mayın temizleme işinin, zamanında ve risksiz yapılması için NATO'ya bağlı NAMSA'ya görev verilmesi gerektiğini savunan DP lideri, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e önerilerde bulunacak.

Akşam

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*