Çine Esnaf Kefalet'e teşekkür belgesi

  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Aydın-Muğla Bölge Birliği,Çine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ne teşekkür belgesi verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kooperatif Başkanı Mehmet Zengin ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Saraç, Çine Kooperatifi'nin Birliğin en başarılılarından biri olduğunu belirtti. Saraç, teşekkür belgesini Başkan Zengin'e verdi. Aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı olan Saraç, Çine ile özel bir bağı olduğunu ifade etti. Karpuzlu'nun Çine'den ayrılarak ilçe olduğunu hatırlatan Saraç, "İlçe olduktan sonra sadece resmî anlamda bazı bağlar kopmuştur fakat dostluk ve kardeşlik anlamında hiçbir şey değişmemiştir. Çünkü Karpuzlu ile Çine etle tırnak gibidir. Ben de ilk defa kooperatif başkanı olduğum yıllarda Çine'deki ağabeylerimden çok faydalanmıştım" şeklinde konuştu.

Bir üst birlik tarafından teşekkürle ödüllendirilmenin gurur verici olduğunu söyleyen Çine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zengin ise, "İyi bir ekibiz. Personelimizden yöneticimize, denetim kurulundan başkanına kadar dürüst ve özverili çalışan insanlarız. Kooperatifimizin malî açıdan hiçbir problemi yok. Ekip ruhuyla başarıyı yakaladığımıza inanıyorum. Aynı da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmalarımızı takdir eden üst birliğimize teşekkür ederiz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious