Ciner'in ödülü ortada kaldı

  • Giriş : 02.04.2007 / 00:00:00

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından şirketlerine el konulan Turgay Ciner, Türk Kanser Derneği'nin törenine katılmayınca ödülü ortada kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ATV Haber Spikeri Ali Kırca'nın da katılmadığı ödül töreninde sunucu, Ciner ve Kırca'nın dün akşam TMSF tarafından Ciner Medya Grubu'na el konulduğu için gelemedikleri açıklamasını yaptı.

Türk Kanser Derneği tarafından Taksim Point Otel'de "Halkı kanser ve kanser türü hastalıklarla ve korunma yöntemleri konusunda, bilgilendirici ve kamuouyu oluşturan haber ve çalışmalar" yapan basın mensupları için ödül töreni düzenlendi. Törene daha önceden katılacakları bildirilen Merkez Medya Grubu Sahibi Turgay Ciner ve ATV Haber Spikeri Ali Kırca katılmadı.

Törende sıra Kırca'nın ödülüne geldiğinde programın sunucusu "TMSF tarafından son dakikada yapılan işlemden dolayı Sayın Kırca aramızda değil" açıklamasını yaptı. Kırca'nın ödülünü ise Arzu İyilikyapan isimli ATV yetkilisi olduğu belirtilen kişi alırken, sıra Ciner'in ödülüne gelince sunucu yeniden açıklama yapmak zorunda kaldı. Ciner'in ödülü alacak kimse çıkmayınca ortada kaldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious