Çinli Chery Konya'da görücüye çıktı

Çinli Chery Konya'da görücüye çıktı.37564
  • Giriş : 18.04.2008 / 13:29:00

Otomobil tutkunlarının merakla beklediği Chery’lerin satışına Konya’da başlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uyararslan Plaza’da yapılan tanıtım ve test sürüşü günlerine çok sayıda basın mensubu katıldı. Büyük bir merakla incelenen ve test edilen CHERY’ler tam not aldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Uyararslan Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Uyararslan, dünyanın 61 ülkesinde satılan CHERY otomobillerini Konya’ya getirmekten mutlu olduklarını belirterek, “Türkiye AB ülkesi kategorisinde bulunduğundan araçlarımız İngiltere’de her türlü testten geçiyor. Chery’nin satışına başladığımız Alia ve Tiggo 3 modelleri, kendi segmentlerinde en uygun otomobil olmaya aday görünüyor.” dedi.

Test sürüşü yapılan Alia ve Tiggo 3 SUV modelleri donanımı, fiyatı, konforu ve yol tutuşlarıyla tam not aldı. Chery otomobiller hakkında bilgi veren Satış Müdürü Dinç Berk, Chery’nin estetik, konfor, güç ve prestije uygun fiyatlarla sahip olmak isteyenlerin otomobili olduğunu belirterek “C segmentinde sedan karosere sahip 1600cc motor hacmindeki Alia, çift salıncaklı tam bağımsız süspansiyon sistemi sayesinde yüksek yol tutuş imkanı sağlarken, çift ön hava yastığı, ABS , EBD , dijital klima, elektrikli sunroof, CD /MP3 çalar, deri döşemeli ve elektrik ısıtmalı koltuklar gibi zengin güvenlik ve konfor donanımı ile keyifli yolculukları garanti ediyor. Chery’nin, yükselen trendi olan SUV segmentinde 1600cc motor hacminde satışı yapılan Tiggo 3 modeli ise sınıfına yeni standartlar getiriyor. Forza ve Lusso olarak 2 farklı donanım paketi ile sunulan Tiggo 3, trafikte güçlü stili ve konfor isteyenlerin tercihi olacak. Lusso paketini seçen kullanıcılar deri kaplı koltuklar ve elektrikli sıkışma önleyicili sunroof gibi lüks donanımlara sahip olacaklardır” şeklinde konuştu.

İSMAİL ÖZKAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious