Cinnet geçiren damat dehşet saçtı

Cinnet geçiren damat dehşet saçtı.8144
  • Giriş : 26.08.2008 / 16:49:00

Eskişehir'de cinnet geçiren damat, kayınvalidesini tabancayla öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ESKİŞEHİR'in Beylikova İlçesi'nde, 47 yaşındaki kayınvaldesi Sevcan Savaş'ı sokak ortasında tabancayla öldürüp, boşanmak isteyen eşi 22 yaşındaki Sebahat Pirli'yi de yaralayan 33 yaşındaki Erol Pirli, tutuklu yargılandığı duruşmada, “Ben bu dünyada namusum ve şerefim için yaşıyordum. Bunlar benim elimden alındığı için bu olaylar yaşandı. Müebbet de olsa aslanlar gibi yatacağım” dedi.

Beylikova İlçesi'nde 20 Eylül 2007 tarihinde meydana gelen olayda Erol Pirli, boşanma duruşmasından çıktıktan sonra evlerine giden eşi Sebahat Pirli'yi tabancayla bacağından yaralayıp, kayınvaldesi Sevcan Savaş'ı da öldürmüştü. Olay yerine gelen polislere teslim olan Pirli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.
Eskişehir Ağır Ceza Mahkemesi'nde ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan Erol Pirli, bugün hakim karşısına çıkarıldı. Kendini savunan Pirli, “Ben bu dünyada namusum ve şerefim için yaşıyorum. Bunlar benim elimden alındığı için bu olaylar yaşandı. Müebbet de olsa aslanlar gibi yatacağım. Beni bu hale getirenler utansın” diye konuştu

Ağır Ceza Mahkemesi heyeti sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*