Cipi içindeki çocukla kaçırdılar!

  • Giriş : 09.08.2006 / 00:00:00

Cipi içindeki çocukla kaçırıp, çocuğu köprü yakınında bıraktılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hırsız, arka koltukta sürekli ağlayan çocuğu Fatih Sultan Mehmet köprüsü girişinde cipten indirdikten sonra kayıplara karıştı.
İlginç olay saat 14.30 sıralarında O-1 Otoyolu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikameti Kavacık Mevikiinde meydana geldi.Sanayici Serdar Çetin'e ait cipi kullanan şoför Murat Er, patronunun oğlu Arda Çetin'i eve götürmek için yola çıktı. 34 BRK 23 plakalı Land Rover Marka cipin üzerine Kavacık köprüsü üzerinden karton kutu atıldı. Cipin kaputu üzerine düşen kutunun verdiği zarara bakmak için cipi emniyet şeridine çeken Murat Er araçtan indi.

Bu sırada plakası alınamayan bir Passat marka otomobille gelen üç kişi Er'i saat ve yol sorma bahanesiyle lafa tutarken içlerinden biri çalışır durumdaki cipe binerek hareket etti.Cipin çalındığını anlayan şoför paniğe kapılırken, diğer zanlılarda otomobile binerek olay yerinden uzaklaştı.Telefonu ile durumu polise bildiren Murat Er, daha sonra olay yerine gelen emniyet güçlerince Kavacık Polis Merkezi'ne götürüldü.

Olaydan kısa süre sonra 5 yaşındaki Arda Çetin, köprü girişinde devriye gezen Trafik polisleri tarafından bulundu.Olay yerine gelen baba Serdar Çetin ve 6 yaşındaki Oğlu Arda Çetin'de polis merkezine geldi. Serdar Çetin olayla ilgili bir açıklama yapmazken, polis yetkilileri olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü sürdüğünü kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious