Çıplak fotoğrafla şantaj ettiler!

  • Giriş : 17.05.2007 / 00:00:00

Kayseri'de oturan ailesini terk edip, evli olduğunu bilmediği sevgilisi Sinan K.'nın Samsun'a taşınması üzerine peşinden giden 19 yaşındaki D.Ş., fuhuş batağına saplandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Önce çıplak fotoğrafları çekilen D.Ş., daha sonra şantajla para karşılığı erkeklere satıldı. Ancak genç kız kaçmayı başarıp polise sığındı. Polis, D.Ş.'yi ailesine teslim ederken, 27 yaşındaki Sinan K., eşi 25 yaşındaki F.K. ve ev sahipleri 45 yaşındaki Fadime K. gözaltına alındı. “D.Ç ile kendi isteğiyle birlikte olduk” diyen Sinan K., çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, diğer 2 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kayseri'de ailesiyle birlikte oturan D.Ş., 2 ay önce, evini terk edip evli olduğunu bilmediği sevgilisi Sinan K.'nın peşinden Samsun'a gitti. Fakat Sinan K., iddiaya göre genç kızı hayat kadını Fadime K.'nın evine yerleştirdi. Sinan K., burada onunla cinsel ilişkiye girerken gizlice çıplak fotoğraflarını çekti. Ancak kısa süre sonra D.Ş., sevgilisinin evli olduğunu öğrendi ve Kayseri'ye dönmek istedi. Bunun üzerine Sinan K. onu döverek çektiği fotoğrafları gösterdi. Ardından da eşi F.K. ile şantajla erkeklere pazarladı. D.Ş., geçen haftasonu bir yolunu bularak evden kaçarak polise sığındı.

D.Ş., ifadesinde “Sinan K.'nın evli olduğunu bilmiyordum. Kayseri'den taşındıktan sonra ilişkimizi kesmedik. Görüşmeye devam ettik. Bana ‘Kaç benim yanıma gel. Seninle evlenirim’ dedi. Ben de ailemi bırakarak Samsun'a geldim. Beni bir eve götürdü ve orada zorla ilişkiye girdi. Daha sonra evli olduğunu öğrendim. Eşiyle birlikte beni bir kaç kez erkeklere pazarladı. Çektiği çıplak fotoğrafları aileme göndermekle tehdit etti. Ben de çaresiz dediklerini yaptım. Kaçmak için bulduğum ilk fırsatı değerlendirip polise gittim” dedi. D.Ş., ifadesinin ardından Kayseri'den gelen ailesine teslim edildi.

Genç kızın ifadeleri doğrultusunda harekete geçen Samsun Emniyet Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri, Atakum Beldesi Mimar Sinan Mahallesi'nde D.Ş.'nin kaldığı hayat kadını Fadime K.'ya ait eve baskın düzenledi. Ev sahibi Fadime K. ile birlikte o sırada evde bulunan Sinan K. ve eşi F.K. gözaltına alındı. D.Ş.'nin çıplak fotoğraflarının bulunduğu CD'de ele geçirildi. Sinan K. genç kızla kendi isteğiyle cinsel ilişkiye girdiğini belirterek, “Fotoğraflarıda onun isteğiyle çektim. Ancak benim evli olduğumu öğrenince bunu gurur meselesi yaptı. Ve gidip şikayetçi oldu” dedi. F.K. ile Fadime K. ise suçsuz olduklarını ileri sürdü.

Polisteki sorgularının ardından, ‘fuhuş yapmak, fuhuşa aracılık etmek, ırza geçmek, darp, tehdit ve şantaj’ suçlarından nöbetçi mahkemeye sevk edilen Sinan K. tutuklanırken, ev sahibi Fadime K. ile eşi F.K. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious