Çırılçıplak soyup kaynar yumurtalı işkence yaptılar !

Çırılçıplak soyup kaynar yumurtalı işkence yaptılar !.9616
  • Giriş : 18.01.2008 / 13:31:00

Mehmet Selahattin Merih’in acımasızlığı telefon trafiğine takıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kurbanlarını villasında beslediği aslanlara yedirmekle tehdit eden Selahattin Merih’in, ortağını bulmak için iki kardeşi çırılçıplak soyup kaynar yumurtalı işkencesinin detayları tüyler ürpertti

Baba / Godfather’ filminin başkarakteri Don Vito Corleone’yi örnek alan Mehmet Selahattin Merih’in acımasızlığı telefon trafiğine takıldı. Beş adamı ile tutuklanan Merih’in silahlarını çaldığını iddia ettiği ortağı Mustafa Gesoğlu’nu bulmak için iki kardeşe otelinin kazan dairesinde işkence yaptığı ortaya çıktı. Merih’in adamlarından Eyüp P.’nin X bir şahısla yaptığı konuşmada liderlerinin acımasız işkence yöntemi gözler önüne serildi.

KAZAN DAİRESİNDE DEHŞET DAKİKALARI

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, korkunç olay şöyle gelişti: Merih, Gesoğlu’nun tanıyan Ersin ve Sezgin Ç. kardeşleri adamlarına talimat vererek Taksim’deki Select Otel’e getirtti. Vücudundaki yanık izleriyle polise ifade veren Sezgin Ç., "Merih’in adamları beni alarak otele getirtti. Bodrum kattaki kazan dairesine indik. Korumalar soyunmamı istedi, ben de soyundum. Burada bir boruya ellerim arkada kalacak sekilde oturur biçimde bağladılar. Bu sırada Mehmet Ağaoğlu olarak tandığım Mehmet Selahattin Merih geldi. Mehmet ve korumalardan biri ‘Buradan çıkış yok, Mustafa’yla görüştüğünü biliyoruz' dediler sözleriyle işkencenin nasıl başladığını anlattı. Merih’in yanında emekli polislerin de çalıştığını söyleyen Sezgin Ç., "Koruma Mehmet Ö. bir bezin içerisinde yuvarlak bir cisim getirerek sağ koltuk altıma koydu. Çok sıcaktı. Avazım çıktığı kadar bağırdım. Canımı daha çok yakması için koluma bastırıyorlardı. Bu durumdayken beni 5 dakika sorguladılar. Sol koltuk altıma da aynı cismi koydular. Bayılmak üzereyken, "Bana inanmıyorsanız kardeşimi getirin" dedim. Kardeşim Ersin’i de gözümün önünde çırılçıplak soyup işkenceden geçirdiler. Ardından bizi Gesoğlu’nun yerini öğrendiğimizde aramamız şartıyla serbest bıraktılar.

ÜNLÜ SUNUCUNUN SEVGİLİSİYDİ!

Polis, 2 yıl önce Etiler’deki bir galeride çıkan çatışmada yaralanan Merih’i izlemeye almıştı. Mehmet Selahattin Merih’in sevgilisi Elif Güvendik’i de izlemeye alan polis üç ay önce ünlü sunucu ile Merih ve 17 adamını gözaltına almıştı. Merih’in evinde bir kafeste aslan beslediği ve bu aslanla kurbanlarını tehdit ettirdiği ortaya çıkmıştı.

27 Kasım 2007 - Saat 01:24
Telefon dinlenmesine takılan Mehmet Selahattin Merih’in koruması emekli polis Eyüp Pamuk, Hacı ile konuşuyor:
Hacı: Abi ne haber nasılsın?
Eyüp Pamuk: İyi hacı sen nasılsın?
Hacı: Ne oldu, yanından bi sesler geliyor.
Eyüp Pamuk: Sezgin abi ya.
Hacı: Hangi Sezgin?
Eyüp Pamuk: Bizim eski şey yapan.
Hacı: Eee ne olmuş ona.
Eyüp Pamuk: Ona biraz zulüm yapmışlar. Onları aldım çıktım.
Hacı: Kim yapmış zulüm.
Eyüp Pamuk: Bizim ağa.
Hacı: A... Bak vurmak zorunda kalıcaz en sonunda ha.
Eyüp Pamuk: Doğru söylüyorsun, çocukları baya kötü yapmış ya.

27 Kasım 2007- "ÇOCUĞUN DERİSİ DÜŞMÜŞ"

Merih’in Eyüp P. isimli koruması bir arkadaşıyla yaptığı telefon görüşmesinde kendi liderlerinin yarattığı vahşetten duyduğu rahatsızlığı söyle anlattı .
X Şahıs: Eyüp nerdesin seni arıyorum bütün gün.
Eyüp Pamuk : Abi çağırdı otele gittim bir daha.
X Şahıs: Hayırdır gittin.
Eyüp P: Abi Sezgin’i yakalamışlar.
X Şahıs: Canın sıkkın gibi geliyo.
Eyüp P: Sorma abi ya.
X Şahıs: Anlat olum.
Eyüp P: Mehmet koltukların altına kaynayan şey var ya ondan koymuş.
X Şahıs: Sezgin’in mi.
Eyüp P: Evet yaa. Çocuğun derisi düşmüş.
X Şahıs: Nerde.
Eyüp P: Kanka çok kötü yapmışlar çocuğu ya. Bi gittim çırılçıplak ikisi de kardeşiyle!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious