Cisse: "Holosko'yu kaçırmayın"

Cisse:
  • Giriş : 26.12.2007 / 08:33:00

Manisa maçı sonrası soluğu menajer Sinan Engin’in yanında alan Fransız oyuncu, "Yabancıyı dışarıda aramayın. Holosko, özellikleri olan bir futbolcu. Siyah beyazlı formayla piyasa yapar" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ’ta transferi gündemde olan Vestel Manisaspor’lu Holosko’ya, Cisse övgüler yağdırdı. Siyah beyazlıların Fransız oyuncusu, Manisa deplasmanı sonrası menajer Sinan Engin’in yanına giderek, "Mösyö, yabancı oyuncuyu dışarıda arama. Holosko mükemmel bir futbolcu. Onu kaçırmayın" diyerek tavsiyede bulundu. Slovak yıldızın Türk futbolunu çok iyi bildiğini ve Beşiktaş’a fazlasıyla yararlı olacağını öne süren Cisse, "Özellikleri olan bir futbolcu. Önümüzdeki yıl Avrupa arenasında siyah beyazlı formayı sırtına geçirdiğinde büyük piyasa yapar" dedi.

Avantaj sağlar

Takım olarak kanatlardan akın geliştirme konusunda sıkıntılar yaşadıklarını da Sinan Engin’e söyleyen Cisse, düşüncelerini şöyle aktardı: "Fransa’dan oyuncu alınırsa, uyum sorunu yaşayabilir. Bunu ben de yaşadım. Devre arası transferine takımlar iyi futbolcularını bırakmaz. Ancak, Holosko öyle değil. Bu tipteki bir oyuncuyu transfer etmek her yönden avantaj. Holosko, Beşiktaş forması altında patlama yapar."

Ücreti el yakıyor

Menajer Sinan Engin ise Cisse’nin fikirlerine saygı duyduğunu ifade ederek, "Bizim hedefimiz şampiyonluk. Holosko, benim de hocamız Ertuğrul Sağlam’ın da ısrarla takımda görmek istediği ve çok beğendiği bir oyuncu. Fakat, Vestel Manisasspor’un istediği transfer ücreti çok yüksek. Manisaspor yönetimi istediğimiz kolaylığı sağlarsa, Holosko transferi gerçekleşebilir. Aksi takdirde başka alternatifler düşüneceğiz. İkinci yarıda güçlü ve bambaşka bir Beşiktaş sahada olacak" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious