Cisse'nin bedelsiz ayrılma planı

Cisse'nin bedelsiz ayrılma planı.9777
  • Giriş : 24.12.2008 / 10:11:00

Beşiktaşlı futbolcu, Delgado ile sözleşme yenileyen ve Nobre ile yine anlaşan yönetime kırıldı. Gönderilmesi planlanan Fransız oyuncunun, sezon sonunda bedelsiz ayrılmayı düşündüğü öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'ta, sözleşmesi bu sezon sonunda bitecek olan Edouard Cisse, sezon sonunda ayrılmayı düşünürken, yönetim ise Mustafa Denizli'nin raporu doğrultusunda, bu futbolcuyu devre arasında göndermenin hesaplarını yapıyor.

Fenerbahçe maçında gördüğü kırmızı kartla siyah-beyazlıların tepkisini alan ve “gidecekler” listesinde adını gören Fransız oyuncunun, Beşiktaş Yönetimi'ne kırıldığı öğrenildi. Delgado'da iyileştirmeye giden ve sözleşme yenileyen siyah-beyazlılar, Nobre'nin menajeriyle de görüşerek, anlaşmış, 5 Ocak'ta mukavele yenilenmesi konusunda prensip anlaşmasına varılmıştı. Kendisiyle olumlu-olumsuz konuşmayan yönetime canı sıkılan Cisse'nin, gelen transfer tekliflerini bile yönetime iletmediği ortaya çıktı.

Beşiktaş'ı sıkıştıracak

Sezon sonunda bedelsiz serbest kalacak olan futbolcunun, bundan dolayı ilgilenen kulüplerle pazarlık halinde olduğu vurgulandı. Satış listesine konulacak oyuncunun, Beşiktaş Yönetimi'ni köşeye sıkıştıracağı, gönderilmesi durumunda bedelsiz olarak ayrılmaya zorlayacağı konuşuluyor.

Cisse'nin yakın çevresine, “Kulübün hakkımda alacağı karara saygılıyım. Ancak bu benim de menfaatime olmalı. Zaten boşta kalacak bir futbolcu değilim. Şimdiden isteyen kulüpler var. Onlara da sezon sonunu gösteriyorum. Çünkü o zaman serbest kalacağım” dediği öğrenildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*