CNN'in mikrofonu açık kalırsa

  • Giriş : 30.08.2006 / 00:00:00

Amerikan haber kanalı CNN, spikerlerinden birinin sohbetinin yanlışlıkla naklen yayında duyulması nedeniyle özür diledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Spiker Kyra Phillips ile bir meslektaşının aralarındaki konuşmalar, bir buçuk dakika boyunca naklen yayından açık biçimde dinlenmişti.

Yayın sırasında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı George Bush, Katrina Kasırgası’nın birinci yıldönümü nedeniyle konuşma yapıyordu.

Olayın Phillips’in üzerindeki mikrofonun kısa bir ara sırasında açık kalması üzerine meydana geldi. Phillips’in konuşmaları duyulduğu sırada makyaj odası ya da tuvalet gibi bir yerde olduğu anlaşılıyor.

Kyra Phillips, erkekler hakkında sohbet ettiği arkadaşına eşini şu sözlerle övüyor.

’Evet, böyle bir eşim olduğu için çok şanslıyım. Bir kere yakışıklı ayrıca çok sevecen bir insan, egosuz...Biliyorsun ne demek istediğimi.’

’Tutkulu, müşfik, harika bir insan. Böyle insanlar var, bulmak zor ama gerçekten var.’ Bu sözlerin hemen ardından spikerin kahkahaları ardından, erkek kardeşiyle ilgili anlattıkları duyuluyor.

’Onu korumam lazım’ diyen Phillips, ’Evli, üç çocuğu var ancak eşi tam bir hakimiyet kurma delisi.’

Tam bu noktada bir başka kadının, Phillips’e mikrofonunu kapatmasını söylediği duyuluyor ardından konuşma kesiliyor. CNN Beyaz Saray’dan da olaya ilişkin özür dileyen bir açıklama yayımladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious