Çocuğa korkunç işkence

  • Giriş : 11.12.2007 / 17:28:00

Amasya'da 4 yaşındaki A.K. dün sabah merdivenlerden düştüğü öne sürülerek annesi Betül K. (25) ve onun erkek arkadaşı Yılmaz Y. (29) tarafından Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi"ne getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Buradaki ilk müdahalesinde doktorlar çocuğun merdivenden düşmediğini, dayak izleri bulunduğunu belirterek durumu polise bildirdi. Bunun üzerine anne K. ile arkadaşı Y. polis tarafından gözaltına alındı. Yapılan sorgulamalarında çocuğun merdivenden düştüğünü öne süren anne ile erkek arkadaşı suçlamaları kabul etmedi.

Durumu ağır olan, travma geçirdiği belirlenen ve bilinci yarı açık olan A.K., iç kanama geçirmesi nedeniyle Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi"ne sevk edildi. Annesi K. da çocukla birlikte Samsun"a geldi. İlk belirlemelerde kulak arkasında kesilme, başında ve vücudunda darp sonucu oluşan yaraları bulunan çocuğa acil müdahalede bulunuldu.

Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkililerine de haber verildi. Anne Betül K. ve erkek arkadaşı Yılmaz Y."nin iş aramak için İzmir"den 15 gün önce Amasya"ya geldiği ve 1 hafta otelde kaldıktan sonra burada ev tutarak oturmaya başladıkları belirtildi. Acil Servis"te yapılan ilk müdahalenin ardından A.K. Çocuk Cerrahi Servisi"ne kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious