Çocuk istismarcısı sapık tutuklandı

  • Giriş : 11.05.2007 / 00:00:00

Nevşehir’de ilköğretim okulu öğrencisi 2 kıza, götürdüğü arazide para karşılığı cinsel organlarına dokunma önerisi yapan ve bunlardan birine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen M.A., tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ürgüp ilçesinde kızının, okuldan bir arkadaşı ile birlikte tanımadıkları bir erkekle ilçe merkezindeki Temenni Tepesi'ne gittiğini duyan anne E.Ö., kızını sıkıştırarak Temenni Tepesi’nde ne yaptıklarını sordu. E.Ö.’nün kızı ilköğretim okulu öğrencisi 11 yaşındaki M.N.Ö.annesine, tanımadığı bir erkeğin kendisini ve okul arkadaşı Y.K.’yı alıp Temenni Tepesi’ne götürerek, para verip cinsel organlarına dokunmak istediğini anlattı. M.N.Ö., tanımadıkları kişinin yanındaki kız arkadaşının cinsel organına para karşılığında dokunduğunu söyledi.

Polise müracaat eden M.N.֒nün annesi E.Ö. ile diğer öğrenci Y.K.'nın annesi Ş.K., kızlarını kandırarak tacizde bulunan M.A.'yı yakalattı. Ürgüp ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan sorgulamasının ardından mahkemeye sevk edilen M.A., ‘çocuklara cinsel istismarda bulunmak’ suçundan tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine konuldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious