Çocuk oryantal skandalına polis soruşturma açtı

Çocuk oryantal skandalına polis soruşturma açtı .12432
  • Giriş : 05.11.2007 / 21:10:00

Sakarya'nın Karasu ilçesinde 14 yaşındaki kız çocuğunu gazinoda oryantal olarak çalıştırdığı ileri sürülen iş yeri sahibi hakkında polis soruşturma başlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İlçede Haydar T. (41) adlı şahsa ait gazinoda oryantal olarak çalışan 14 yaşındaki kız çocuğu B.A., kendisini masasında oynatmak isteyen İ.A. (35) adlı kişi ile tartıştı.

Olayın polise yansıması üzerine yapılan incelemede B.A'nın yaşının küçük olmasına rağmen içkili gazinoda çalıştırıldığı belirlendi. Olayla ilgili iş yeri sahibi hakkında soruşturma açıldı.

Oryantal olarak çalıştırılan kız annesine telim edildi

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bir gazinoda oryantal olarak çalıştırıldığı ileri sürülen 14 yaşındaki kız çocuğu polis tarafından tutanakla annesine teslim edildi.

Alınan bilgiye gore, Karasu'da Haydar T. (41) adlı şahsa ait gazinoda oryantal olarak çalıştırıldığı iddia edilen B.A. adlı kız çocuğu bugün akşam saatlerinde polis tarafından annesine tutanak karşılığı teslim edildi.

Cumhuriyet savcısının, ortaya çıkan olayla ilgili kızın ailesi ve iş yeri sahibi hakkında soruşturma başlattığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious