Çocuklar bile DTP'lileri ciddiye almıyor

Çocuklar bile DTP'lileri ciddiye almıyor.71262
  • Giriş : 21.10.2008 / 16:56:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 15:51:15

PKK sempatizanlarının dünkü eylemlerde öne sürüp taş attırdığı çocuklar, bugün 'robocop'lara top attı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Adana'da terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'a cezaevinde şiddet uygulandığı iddiasıyla terör örgütü PKK yandaşı gruplar bazı mahallelerde korsan gösteri düzenlendi. Lastik yakıp caddeleri trafiğe kapatan çoğunluğu çocuklardan oluşan göstericiler polisleri ve araçları taş yağmuruna tuttu. Bugün de bazı mahallelerde gösterilerini sürdüren gruplara karşı önlem alan Adana Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bağlı robocop çevik kuvvet ekipleri, Şakirpaşa Mahallesi'nde dün kendilerini taşlayan çocuklarla Futbol maçı yaptı.

Robocop çevik kuvvet polisleri, kalkan ve kasklarını sahanın kenarına bırakarak çocuklarla yaklaşık 1 saat Futbol oynadı. Robocop kıyafetli polislerle çocukların Futbol maçı ilginç görüntüler oluşturdu.

Çocuklar Türk polisini çok sevdiklerini söyledi. Bazı çocuklar ise polislerin saha kenarında bulunan kalkan ve kasklarını inceledi. Çocuklar ve polisler arasında oynanan dostluk maçı 1-1 berabere sona erdi.

''Robocop'' olarak adlandırılan zırhlı kıyafetler giyen polislerin maç sırasında serbest vuruş için kurdukları baraj da ilginç görüntü oluşturdu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*