Çocuklar için söyleyecekler

  • Giriş : 19.09.2006 / 00:00:00

22 Eylül akşamı Kuruçeşme Arena'da düzenlenecek konserin geliri kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Barry White, Richard Clayderman, Luciano Pavarotti, Goran Bregoviç, Monica Molina ve Placido Domingo gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan ENBE Orkestrası, "Minik Kalpler İçin Elele" projesi kapsamında Ajda Pekkan ile aynı sahneyi paylaşacak.

Dünyaca ünlü müzisyenlere eşlik eden ENBE Orkestrası, 22 Eylül Cuma akşamı "Kimsesiz Minik Kalpler İçin Elele" projesi adı altında Ajda Pekkan’la birlikte sahneye çıkacak. Kuruçeşme Arena’daki konserin geliri kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

Barry White, Richard Clayderman, Luciano Pavarotti, Goran Bregoviç, Monica Molina ve Placido Domingo gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan ENBE Orkestrası, "Minik Kalpler İçin Elele" projesi kapsamında Ajda Pekkan ile sahne alıyor.

1993 yılında kurulan ve Türkiye’ye gelen birçok ünlünün çalıştığı ENBE Orkestrası’nın şefi Behzat Gerçeker, "Biz dünyanın birçok ünlü yıldızıyla çalıştık. Minik Kalpler projesi için de Özcan Deniz ve Nükhet Duru’yla çalışmıştık. Birçok müzikaller, cazlar, dünya müziğini konsept olarak sunuyoruz. Ajda Pekkan da işine çok önem veren, çok önemli bir sanatçı. Ben onun başka müzikleri de çok güzel söylediğini biliyorum. Güzel bir konserimiz olacak" dedi. Behzat Gerçeker, konserin bilet satışlarından elde edilen tüm gelirin "Kimsesiz Minik Kalpler İçin Elele" projesine bağışlanacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious