Çocuklara 'bakan' şefkati

  • Giriş : 09.07.2006 / 00:00:00

Bakan Çubukçu yuva çocukları ile masa tenisi oynadı, şarkı söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Samsun'daki incelemeleri sırasında yuvada kalan çocuklar ile yakından ilgilendi.
Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Samsun'daki incelemeleri çerçevesinde Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu'nu ziyaret etti. Burada yetkililerden bilgi alan Çubukçu'ya Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve AK Partsi Samsun Milletvekili Suat Kılıç da eşlik etti.

Yuvada barınan çocuklar ile yakından ilgilenen Çubukçu, uzun süre bir öğrencinin ellerinin içini okşayarak kontrol etti. Çubukçu, daha sora yuvada barınan öğrencilerden Ferdi Varol (15) ile bir süre masa tenisi oynadı. Çubukçu, ardından Umut Çulha (17) isimli öğrenci ile birlikte 'Ah ne yar yar' şarkısını söyledi. Çubukçu, bir başka yuva öğrencisinin kendisi için yaptığı çayı içti. Çubukçu, birlikte masa tenisi oynadığı Ferdi Varol'a Galatasaraylı Necati Ateş'in formasını hediye etme sözü de verdi. Bu arada kim şarkı söylesin konusu konuşulurken yuvada barınan çocuklardan Vatan Yeşilyurt'un 'yeni valimiz sertmiş' esprisi gülüşmelere neden oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious