Çocuklara tecavüz edip yakmışlar

Çocuklara tecavüz edip yakmışlar.8774
  • Giriş : 15.07.2008 / 09:47:00

28 yıllık bir ceset 3 caninin planlarını ortaya çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiltere'de çocuklara kötü muamele uygulandığı iddiasıyla hakkında soruşturma açılan yetiştirme yurdunda çocukların tecavüze uğramalarının ardından öldürülerek yakıldıkları belirlendi.

İngiliz polisi Jersey adasındaki Haut de la Garenne adlı çocuk yurdunda 1980'lerde öldüğü sanılan bir çocuğun cesedinin bulunması üzerine geçtiğimiz yıl soruşturma açmıştı.

Yetkililer soruşturma konusu olan eski yetiştirme yurdunda 100'lerce kemik parçaları ve dişler bulunduğunu açıkladı. Bodrum katında bulunan kemik parçalarını inceleyen yetkililer çocukların cinsel tacize maruz kalmalarının ardından, öldürüldüklerini ve yakıldıklarını belirledi. Yetkililer geçtiğimiz yıl bir çocuk cesedinin bulunmasının ardından bir dönem yetimhanede kalmış olan ve şimdi yetişkin olan yüz kişiden taciz şikayeti aldıklarını açıkladı.

Uzmanlar çocuk cesetlerinin öldürülmelerinin ardından yakılmalarının nedeni olarak geride kanıt bırakmamak olduğunu söylüyor. Soruşturma kapsamında çocuk yurdunda çalışan üç erkek tecavüz ve cinayet suçuyla tutuklanırken 40'dan fazla kişi de şüpheli oldukları gerekçesiyle gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*