Çocuklarıyla birlikte evlendiler!

  • Giriş : 26.08.2006 / 00:00:00

35 yıl sonra kızlarıyla birlikte aynı masada nikah sevinci yaşadılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bu yıl 2'cisi düzenlenen Uluslararası Ceviz Festivali kapsamında toplu nikah töreninde 33 çift dünya evine girerken, 35 yıllık imam nikahlı Zeynel ve Saliha Kaykaç çiftçi, kızı ve damadı ile aynı masada resmi nikah sevinci yaşadı.
General Basri Saran Stadı'nda düzenlenen toplu nikah töreninde 33 çift dünya evine girdi. Nikah törenine katılan çiftleri çocukları da yalnız bırakmadı. Nikah törenin en dikkat çekici çift ise 35 yıllık evli olan 5 çocuk sahibi 52 yaşındaki Zeynel Kaykaç ve 48 yaşındaki Saliha Kaykaç çifti oldu. Yıllar sonra resmi nikah yaptırmanın heyecanını yaşayan Kaykaç çifti, kızları ile aynı masada nikahları kıyıldı.

Baba Zeynel Kaykaç, 35 yıl bir aradan sonra kızı ile aynı masada nikah kıydırmanın herkese nasip olmayacağını belirterek, "Çeşitli sebeplerden dolayı resmi nikah yaptıramamıştık. Belediyenin düzenlemiş olduğu nikah töreninde kızım ile aynı masada nikahımız kıyıldı. Çifte mutluluk yaşadık."dedi. Anne Saliha Kaykaç da, 2 sevinci bir arada yaşadığını söyledi.

Nikah törenini ardından sunuculuğunu Doğa Bekleriz ile Vatan Şaşmaz yaptığı konserde sahneye çıkan ünlü sanatçı Kıraç birbirinden güzel şarkılarıyla Çorlulara güzel bir gece yaşattı. Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserde genç kızlar ünlü sanatçının şarkıları eşliğinde dans etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious