Çocukluk arkadaşıymış!

Çocukluk arkadaşıymış!.5252
  • Giriş : 30.07.2007 / 17:39:00
  • Güncelleme : 30.07.2007 / 17:52:19

Armağan Uzun, gazetelerde çıkan fotoğraflarla ilgili teyzesinin evinin önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Eşi Bülent Ersoy'u aldatmadığını belirten Armağan Uzun, ilişkilerinin yıpratılmaya çalışıldığını söyledi. Fotoğraflardaki bayanın çocukluk arkadaşı olduğunu belirten Armağan Uzun, "Üzüldüğüm tek nokta, bu ilişkiye başlangıcından bu yana çıkar amaçlı bir ilişki gözüyle bakılması. Bunu anlamıyorum. Allah yukarıda. Ben evli bir insanım. Kesinlikle böyle bir şey olamaz" dedi. İlişkilerinin yıpratılmaya çalışıldığını ifade eden Uzun, artık medyadan kaçmayacağını belirterek, "Biz orada sadece iki kişi değiliz ama öyle gösterilmeye çalışılmış fotoğraflarda. Ama bu tür kareler daha çok çıkacak karşınıza. Artık kaçmayacağım" diye konuştu. Eşi Bülent Ersoy ile henüz görüşmediğini belirten Uzun, birbirlerine olan güvenlerinin tam olduğunu ve eşinin gönlünü alacağını ifade etti. Bu tür haberlerden dolayı çok yıprandıklarını dile getiren Armağan Uzun, ilişkilerine sahip çıkılmasını ve saygı gösterilmesini istedi.

Restoran sahibi: Armağan sevgilisiyle öpüşürken Bülent Hanım aradı

İzmir Sahilevleri'ndeki Serender Restoran'ın sahibi Ferman Deri, Bülent Ersoy'un eşi Armağan Uzun'un geçen perşembe günü restorana geldiğini ve bir bayanla samimi görüntüler içerisinde olduğunu doğruladı.

Armağan Uzun'un restorana yanında bir bayan ve bir erkek arkadaşıyla geldiğini belirten Ferman Deri, Uzun'un yanındaki bayanı önce akrabası veya arkadaşı sandığını belirtti. Armağan Uzun ile bayan arkadaşının çok samimi göründüklerini ifade eden Ferman Deri, Uzun'un yanındaki bayana sevgilisi gibi davrandığını belirterek, "Çok samimilerdi. İlk önce arkadaşı sandım. Ama bayanı göğsüne yatırdı, saçlarını okşadı, dudağından öptü, çok samimilerdi. İnsan arkadaşına bunları yapmaz" dedi. Armağan Uzun'u
restoranda otururken eşi Bülent Ersoy'un aradığını iddia eden Ferman Deri, şöyle konuştu: "Armağan'ı Bülent Hanım aradı burada otururlarken. Armağan'ın arkadaşı Bülent Hanım aradığında garsonu sessiz olması için uyardı. Ağzını kapatarak telefonla konuştu. Bayan arkadaşı yine yanındaydı"
Bülent Ersoy'u sanatçı olarak çok sevdiğini belirten Ferman Deri, ünlü sanatçı adına çok üzüldüğünü söyledi. Bülent Hanımı çok sevdiğini anlatan Deri, şöyle konuştu: "Daha yeni evlilerdi. Armağan'ı bu şekilde görünce şaşırdım. Yeni evli insan, Bülent Ersoy gibi bir diva ile evli nasıl bunu yapabilir diye düşündüm. Bülent Ersoy'un bunu hak ettiğine inanmıyorum. Bülent Hanım onu çok seviyordu. Bu sevgiye karşılık bu ihaneti hak etmedi. Armağan da evlendiklerinde Bülent Hanımı alnından öpmüştü. Bu herkese
yapılacak bir hareket değil. Armağan da Bülent Hanımı seviyor gibi görünüyordu."

İLGİLİ HABER

Bülent Ersoy aldatıldı!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious