Çölaşan'a: 'Program iptal edildi, sizi konuk edemiyoruz'

  • Giriş : 18.10.2007 / 23:48:00
  • Güncelleme : 18.10.2007 / 23:41:45

Emin Çölaşan'a "Program iptal edildi, sizi konuk edemiyoruz" mesajı gönderildi. Kim gönderdi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kadir Çelik'in 23.30'daki canlı yayın Objektif'ine konuk olacak Emin Çölaşan'a "Program iptal edildi, sizi konuk edemiyoruz" mesajı gönderildi. Peki Çölaşan'ın cevabı ne oldu?

Hürriyet Gazetesi'ndeki işine son verilen gazeteci Emin Çölaşan"ın bu gece Fox TV"de katılacağı canlı yayın son anda iptal edildi.

Kadir Çelik"in saat 23.30"da başlayacak olan Objektif programına konuk olarak katılacak Çölaşan"a “Program iptal edildi, sizi konuk olarak alamıyoruz"" mesajı gönderildi.

TV8 STÜDYOLARI KİRALANMIŞTI
Program için günler öncesinden hazırlık yapan Fox TV sadece bu yayın için Ankara"daki TV8 stüdyolarını kiralamıştı. Ancak bugün öğle saatlerinde hem stüdyo iptal edildi hem de Çölaşan"ın katılacağı yayından vazgeçildi.

ÇÖLAŞAN : ONU SİZ TAHMİN EDİN
Bu gelişmenin üzerine bir haber sitesine konuşan Çölaşan, programın iptal edildiğini doğruladı ve “Neden iptal edildi, iktidardan ya da RTÜK"ten kanala bir baskı mı oldu ?"" sorusuna ise “Bilemem artık ne olduğunu. Onu siz tahmin edin"" demekle yetindi. Bu arada dün gece Çölaşan"ın ve Aydın Doğan"ın da katıldığı Kanaltürk"teki programın gelen yoğun istekler üzerine önümüzdeki günlerde tekrar edilmesi kararlaştırıldı.

GAZETEPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious