Çoluk çocuk katliamı izlediler

Çoluk çocuk katliamı izlediler.20282
  • Giriş : 12.01.2009 / 16:51:00
  • Güncelleme : 22.09.2016 / 00:54:40

Burası Gazze'nin yakınındaki Sderot kentinin bir tepesi.. Güzel havayı fırsat bilen İsrailliler, çoluk çocuk hem piknik yaptı hem de ordularının yaptığı katliamı dürbünlerle izledi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İsrailliler de, hem piknik yaptılar, hem yanlarında getirdikleri dürbünlerle katliamın çoluk çocuk izlediler.

Çocuklarını da yanlarına alan İsrailliler, Gazze sınırına yakın Sderot kentinin kenarındaki bir tepecikte, hem piknik yaptılar, hem yanlarında getirdikleri dürbünlerle katliamın çoluk çocuk izlediler.

Pazar günü sözde piknik yapmak amacıyla arabalarına doluşmuş İsrailliler, havaların açık olmasından yararlanarak saatlerce Gazze üzerine düşen ateş yağmurunu, bombaları, topcu ateşini izlediler.

Times dergisinde yer alan "Gazze Sınırı: İsrailliler Saldırılara Tezahürat Yaptı" başlıklı haberin bir bölümünde "Pazar öğleden sonra İsrail'e ait iki Apache helikopteri Sderot'un doğusunda gökyüzünde belirdi. Helikopterlerin altında, tepecikteki İsrailliler olancaklar hakkında tahminlerde bulunarak seyretmeye koyuldu.

Bir dakika sonra Apacheler'den birinden bir Hellfire (Cehennem ateşi) füzesi fırlatıldı. Füze,  Filistin sınırını hızla aştı. Bir saniye sonra, sınırın ötesinde oluşan manzara karşısında kalabalığın içinden tezahürat koptu. Cebaliye mülteci kampıyla, Gazze kenti arasından bir yerden devasa, simsiyah bir duman bulutu yükseliyordu."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*