Cool değil kul erkek

  • Giriş : 17.12.2006 / 00:00:00

Bir dönem popüler olan cool erkeklerin pabucu dama atıldı. Şimdi gözü sevdiği kadından başkasını görmeyen kul erkekler gözde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Birlikte olduğu kadını arayıp sormayan erkekler ukala diye tanınırdı. Son yıllarda 'cool' olarak anılmaya başlayan bu erkekler, kısa süre öncesine kadar çok popülerdi. 'Cool erkek' denince akla gelen ünlülerin başında George Clooney, Timuçin Esen, Al Pacino, Nejat İşler gibi isimler geliyordu. Clooney'in derin ve alaycı bakışları, İşler'in serseri tarzı kadınların çok hoşuna gidiyordu. Bu erkekler özetle, kadını hayatının merkezi yapmayan, aksine peşinden koşturanlar sınıfına giriyordu. Dergisinin haberine göre artık bu erkeklerin pabucu dama atıldı. Onların yerini sevgilerini göstermekten çekinmeyen, romantik ve sevgi dolu erkekler aldı.

FİKİR ALIŞVERİŞİ
Bu sınıfa giren ve 'kul' diye tanınan erkekler birlikte oldukları kadına 'Bütün hayatım senin" ifadesiyle bakarlar. İzlenecek filmden, yenilecek yemeğe kadar birlikte olduğu kadının fikirleri onlar için çok değerlidir. Bu erkekler arasında öne çıkanlar ise şimdilik Harun Tan, Brad Pitt ve Ashton Kutcher olarak gösteriliyor.

TİMUÇİN ESEN
Son dönemde yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu Timuçin Esen, mesafeli duruşu ve yaşayışı ile en cool erkekler arasında yer alıyor.

GEORGE CLOONEY
Hollywood'un en popüler isimlerinden George Clooney'in bakışlarındaki ifade, çapkın gülümseyiş ona cool bir ifade kazandırıyor.

EBRU ŞALLI & HARUN TAN
Evlendikleri günden beri Harun Tan, eşi Ebru Şallı'dan ayrı bir hayat yaşamaz oldu. Eşi olmadan dışarı adım atmayan Tan, Ebru'yu şımartmasını çok iyi biliyor.

ASHTON KUTCHER & DEMİ MOORE
Yakışıklı oyuncu Ashton Kutcher'in gözü Demi Moore'dan başkasını görmüyor. Kutcher kadınların aşırı ilgisine rağmen Moore'dan başkasıyla ilgilenmiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious