Çorum'da tecavüz zinciri!

Çorum'da tecavüz zinciri!.14582
  • Giriş : 28.02.2009 / 11:16:00

Çorum'da tapuda stajyerlik yapan liseli kız, kendisini içirip sarhoş eden tapu işçisi ve emlakçının tecavüzüne uğradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İki tecavüzcünün geceyarısı parka bıraktığı genç kızı vatandaşların elinden “Ağabeyiyim” diye alıp evine götüren kişi de tecavüzcü çıktı...

Çorum'da inanılmaz tacavüz olayı... Tapu Kadastro Müdürlüğü işçisi Mustafa Y. (38) tapuda staj yapan Kız Meslek Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki T.M.'yle arkadaş oldu. Geçen cumartesi akşamı Mustafa Y. ve emlakçı arkadaşı, genç kızı kandırarak gezmeye götürdü. Genç kızı içkili mekanlara götüreren iki ardadaş, alkol içererek sarhoş etti. İki kafadar, daha sonra da T.M.'yi bir eve götürerek ters ilişkiye girdi. İki tecavüzcü, genç kızı gece yarısı parka bırakıp kaçtı. Yarı baygın haldeki genç kızın başına toplanan vatandaşlar, “Ne olmuş buna, hemen polisi arayalım” derken, yanlarına gelen 38 yaşındaki Ünal Ç., genç kızın ağabeyi olduğunu söyleyerek, T.M.'yi evine götürdü. Ünal Ç.'nin hareketlerinden şüphelenen bazı vatandaşlar kendisini takip ederek evi polise ihbar etti. Eve baskın yapan polis, Ünal Ç.'yi genç kıza cinsel tacizde bulunurken suçüstü yakaladı.

Ne olduğunu hatırlamadı

T.M. polisteki ifadesinde Mustafa Y. ile staj yaptığı tapuda tanıştığını belirterek şunları anlattı: “Beraber geziyorduk. Akşam arkadaşı Nurettin B. ile birlikte dolaşmaya çıktık. İçkili mekanlara gidip alkol aldık. Ben sarhoş oldum. Ne olduğunu hatırlamıyorum, beni bir yere bıraktılar. Gözlerimi açtığımda bugüne kadar hiç görmediğim Ünal Ç. ile karşılaştım. Sonra polis geldi. Neler oldu hiç hatırlamıyorum.”

Üç "utanmaz' tutuklandı

Liseli T.M.'nin doktor raporunda fiili livataya uğradığı tespit edildi. Gözaltına alınan Mustafa Y. ve Nurettin B., genç kızla gezdiklerini ancak daha sonra tuvalete gitmek için parkın yanında durduklarını belirterek suçlamaları kabul etmedi. Kızı parkta bulduğunu söyleyen Ünal Ç. ise “Kimsesi olmadığı için gece sokakta kalmasın diye eve götürdüm” diye konuştu. Üç zanlı, 'nitelikli cinsel istismar ve alıkoyma'suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Çorum Cezaevi'ne gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*