Cory Monteith öldü, hayranları şoka uğradı

Cory Monteith öldü, hayranları şoka uğradı.12274
  • Giriş : 14.07.2013 / 13:32:00

Glee dizisinin yıldızı Cory Monteith, Kanada'da bir otel odasında ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

ABD'de Fox kanalında yayınlanan Türkiye'de de çok sevilen Glee dizisinin yıldızı Cory Monteith, Kanada'da bir otel odasında ölü bulundu.

Vancouver polisinden yapılan açıklamada Fairmont Pacific Rim otelinde bulunan 31 yaşındaki Monteith'in ölümün nedeninin henüz kesinleşmediği ancak cinayet ihtimali olmadığı belirtildi.

6 Temmuz tarihinden bu yana otelde kalan Monteith'in bugün odasını boşaltması gerektiği, zamanında check-out yapmaması üzerine görevlilerin odasına girerek genç aktörün cansız bedenini bulduğu bildirildi.

UYUŞTURUCU SORUNU VARDI!

Monteith'in uyuşturucu sorunları olduğu biliniyordu. 2009 yılından bu yana Glee'de Finn Hudson karakterini canlandıran oyuncu geçtiğimiz nisanda bir rehabilitasyon kliniğine yatmıştı.

Monteith sorunlarını gizlemiyordu. 2011'de Parade dergisine verdiği röportajda 13 yaşında uyuşturucu kullanmaya başladığını, 19 yaşındayken annesi ve arkadaşlarının müdahalesiyle rehabilitasyona girdiğini açıklamıştı.

GLEE'YLE HEM BAŞARIYI HEM AŞKI BULDU!

Finn Hudson rolüyle Monteith, 2011'de Teen Choice ödüllerinde en iyi komedi aktörü ödülüne layık görülürken, Glee ekibine de 2010'da Ekran Aktörleri Birliği'nce en iyi kadro ödülü verilmişti.

Kanadalı aktör, Glee'de Rachel Berry karakterini canlandıran rol arkadaşı Lea Michele ile uzun bir dönem beraber olmuştu. Monteith'in nisan ayındaki rehabilitasyon kararında da Michele'in müdahalesi olduğu magazin basınında yazılmıştı.

GLEE OYUNCULARI YIKILDI

Glee'nin oyuncuları Monteith'in ölümüyle ilgili duygularını Twitter'dan paylaştı.

Dizide de gerçek hayatta da Monteith'in çok yakın arkadaşı olan Mark Salling (Noah Puckerman) "Hayır!" diye bir tweet yazarken Müdür Figgins rolünde karşımıza çıkan Iqbal Theba "Aman Tanrım! Cory'm" dedi.

Futbol takımının koçu Shannon Beiste'yi canlandıran Dot-Marie Jones ise, "Söyleyecek söz bulamıyorum. Cory sadece muhteşem bir arkadaş değil aynı zamanda her zaman kalbimde olacak muhteşem bir adamdı" yazdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*