Cristiano Ronaldo'ya özel koruma

Cristiano Ronaldo'ya özel koruma.10849
  • Giriş : 08.07.2009 / 17:54:00

Real Madrid Kulübü'nün Cristiano Ronaldo için özel koruma tahsis edeceğini iddia edildi. İspanyol kulübünün, güvendiği 3 özel korumayı 24 saat Cristiano Ronaldo'nun yanına vereceği söyleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Real Madrid'in ilk defa bir futbolcu için özel koruma tahsis edeceğini belirten İspanyol El Pais gazetesi, Cristiano Ronaldo'nun yapılan tanıtımı sırasında, taraftarların gösterdiği aşırı sevgiden sonra böyle bir karar alındığını ileri sürdü.

İspanyol kulübünün, güvendiği 3 özel korumayı 24 saat Cristiano Ronaldo'nun yanına vereceği söyleniyor.

Real Madrid kulübünü güvenlik sorumluları, ''Koruma olmadan herkesi kontrol edebilmek imkansız'' dediler.

-ATLETİCO MADRİD, LEO FRANCO İÇİN ORGANİZASYON YAPACAK-

Galatasaray'ın yeni kalecisi Leo Franco için, eski takımı Atletico Madrid'in bir organizasyon düzenleyeceği iddia edildi.

İspanya Futbol tarihinde en fazla maç oynayan yabancı kaleci unvanına sahip olan Arjantinli Leo Franco (301 maç) için Atletico Madrid'in birşeyler yapmak istediği, ancak henüz tarihe karar vermediği belirtildi.

İspanyol kulübünün, oynadığı 5 yıl boyunca Leo Franco ile çok iyi ilişkiler içinde olduğu ve takıma sağladığı katkılardan dolayı tecrübeli file bekçisine teşekkür edeceği bildirildi.

Bu arada Atletico Madrid Leo Franco'nun yerine yeni kaleci olarak Sergio Asenjo Andres ile anlaşma sağladı. Valladolid takımından gelen 20 yaşındaki Asenjo, İspanya Ümit Milli Takımı'nın da kaleciliğini yapıyor.

-STUTGART, HUNTELAAR İÇİN REAL MADRİD İLE GÖRÜŞÜYOR-

İspanya'nın Real Madrid takımında oynayan ve satış listesinde bulunan Hollandalı Klaas Jan Huntelaar'ın, Almanya'nın Stuttgart takımına transferi için görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

Stuttgart ile Real Madrid arasında görüşmelerin olumlu devam ettiğini yazan İspanyol basını, 26 yaşındaki Huntelaar için 20 milyon Avro'ya yakın bonservis bedeli talep edildiğini belirtti. Galatasaray'ın da transfer etmek istediği futbolcular arasında gösterilen Huntelaar ile ayrıca Wolfsburg, Olympique Marsilya ve AC Milan kulüpleri de ilgileniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*