Crouch İstanbul'a geldi

Crouch İstanbul'a geldi.12232
  • Giriş : 26.06.2008 / 09:56:00

Dev golcü İstanbul’u gezdi, Antalya’da tatil yaptı ve Türkiye’ye gelmek istemeyen sevgilisi bile büyülendi. Top kulüplerde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

MANKEN sevgilisinin ‘vetosu’ nedeniyle Fener’in teklifine olumsuz yanıt veren Crouch, U dönüşü yaptı! Hatta iddialara göre 3 günlüğüne Türkiye’ye geldi. Sarı-lacivertlilerin golcüye İstanbul’u gezdirip, kalabileceği evleri gösterdikten sonra Antalya’da ağırladığı ileri sürüldü.

Tatilin Crouch’un sevgilisini etkilediği belirtilirken, Liverpool’un da 15 milyon euroluk bonserviste ücretinde indirime gitme sinyali vermesi sevinç yarattı.

YILLARDIR uzun boylu bir santrfor ihtiyacı çeken ve bu sezon pivot golcü sıkıntısını gidermeye niyetli olan Fenerbahçe’nin, Crouch’la anlaşmasının sürpriz sayılmayacağı belirtiliyor. Crouch’u Galatasaray da çok istiyordu. Hatta Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin, İngiltere’ye giderek görüşmeler yapmıştı. Fakat sarı-kırmızılılar Crouch ve Liverpool ile anlaşmaya varamamışlardı. Bu arada İngiliz ekibi Portsmouth’un 11 milyon euroluk teklifini reddetti.

FOTOSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious