CSKA’lı Zico Deivid'i istiyor

CSKA’lı Zico Deivid'i istiyor.29833
  • Giriş : 23.01.2009 / 22:03:00

CSKA’nın yeni hocası, sözleşmesi biten Deivid için “Şimdi alalım, bonservis ödeyelim” teklifi yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'ye çeyrek final oynatan Zico, eski öğrencisi Deivid için sarı-lacivertlilere resmi teklif yaptı. CSKA Moskova'nın başına geçtiğinden bu yana telefonla arayıp “Sakın imza atma” dediği Deivid'le bu işi çözemeyeceğini anlayan Brezilyalı hoca, önceki gün F.Bahçe'ye oldukça dostane bir öneri sundu.

2006-07'DE Deivid'i F.Bahçe'ye getiren ve hatta aynı sezonun sonunda gönderilmesini kendi kontenjanıyla önleyen Zico, haziranda sözleşmesi bitecek olan 29 yaşındaki oyuncunun bonservis ödenmeden Rusya'ya gelmesini istemediğini yönetime bildirildi. Sarı-lacivertli yetkililere “Deivid'in sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Bu yüzden oyuncuyu şimdi alalım, siz de para kazanın. Ne kadar istiyorsunuz?” sorusunu yönelten Zico'nun aldığı cevap ise kendisi adına hayâl kırıklığı yarattı: “Fiyat yok. Çünkü Deivid'i satmıyoruz.”

BİLİNDİĞİ gibi Rusya Premier Ligi, 13 Mart'ta başlayacak. Takımıyla 30 Ocak-9 Şubat arasında Antalya'da kamp yapacak olan efsane ismin tek amacı, Deivid'in bu hazırlık kampına katılması. Fakat F.Bahçe ile Deivid'in yıllık 2 milyon Euro'ya el sıkışması an meselesi...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*