Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek'te [İZLE]

Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek'te [İZLE].9261
10.01.2010 / 23:06:31

Cübbeli Ahmet Hoca (Ahmet Mahmut Ünlü), Fatih Altaylı'nın programı Teke Tek'te çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, dün akşam Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı'nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek'e konuk oldu.

Ahmet Mahmut Ünlü, kendisine neden "cübbeli" denildiğinden Fatih Çarşamba gerçeğine, Ayşe Arman'ın mini etekle o semtte dolaşmasından, cemaati sarsan cinayetlere, Jet Ski sefasından, Barbie bebek açıklamaları ve merak edilen konularla ilgili soruları yanıtladı.

Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı'ya, "Bir televizyon kanalında "17 Ağustos depremine ilişkin söylediklerimden pişmanım, Hüseyin Üzmez kafir değil günahkar olur, İlan ediyorum mehdi 3 yıl içinde çıkmayacak" dedi. Programın süprizi Barby Bebek oldu.

Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek Programının başlamasına 1 saat kala Gazete Habertürk ve Habertürk TV'nin bulunduğu binaya geldi. Ünlü'yü Fatih Altaylı ile Habertürk Gazetesi Yayın Danışmanı Murat Bardakçı karşıladı. Altaylı ve Bardakçı ile bir süre sohbet eden Cübbeli Ahmet Hoca daha sonra yanında getirdiği kendisine ait 39 kitap ve bir Meal-i Şerif'i hediye etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*