Cumali Ceber 128.564 kişi tarafından izlendi

Cumali Ceber 128.564 kişi tarafından izlendi.14403
  • Giriş : 07.08.2017 / 19:41:00
  • Güncelleme : 07.08.2017 / 19:51:37

İnternet fenomeni Halil Söyletmez'in başrolünü oynadığı Cumali Ceber filmi haftasonu 128 bin 564 seyirci tarafından izlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tartışmaların odağındaki sinema filmi Cumali Ceber, 128 bin 564 izlenme sayısıyla rekor kırdı.

Rekoru Halil Söyletmez, Twitter hesabından kendisi açıkladı. Söyletmez; "Cumali Ceber filmimiz ilk 3 gün 128.564  kişi tarafından izlenerek haftanın en çok izlenen filmi oldu. Cumali Ceber, tüm zamanlar (1989 yılından itibaren) yazın vizyona giren türk filmleri arasında en iyi açılışı yapan film olarak rekor kırdı." dedi.

Filmini izleyenlere teşekkür eden Ceber, sosyal medyadaki hesaplarından; "Bu rekora katkıda bulunan değerli seyircilerimize, arkadaşlarıma, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu rekor rakam, aylardır, haftalardır bu film gişede çakılır diye ellerini ovuşturarak bekleyen arkadaşlara güzel bir cevap oldu. Cumali Ceber filminin çekim sürecinden vizyona giriği an'a kadar pek çok reklam kampanyası gerçekleştirdik. Sabrınız için teşekkür ederim" diye yazdı.

301 SALONDA VİZYONDA

269 kopyayla 301 salonda gösterime giren Cumali Ceber: Allah Seni Alsın, hafta sonunda salon başına ortalama 427 seyirciye erişti. Yaz aylarında gösterime giren filmlerin ilk hafta sonlarında elde ettikleri salon başına ortalama seyirci sayıları baz alındığında, Cumali Ceber'in salon başına ortalama seyirci değeri Mumya ve Arabalar 3'ün arkasında üçüncü en iyi ortalama olarak dikkat çekiyor.

"CUMALİ CEBER"İN KONUSU

Emekliliğine bir gün kala patronunu dövünce işten atılan Cumali, aynı zamanda çocuklarının kumar borcu olduğunu öğrenir. Cumali çocuklarına sinirlenip onları okuldan almaya karar vermişken şans kapısını çalar ve ailece kendilerini güzel bir otelde tatil yaparken bulurlar. Tatilde müşterilerden birine aşık olan Cumali oteli cumbüş alanına çevirir. Tam da bu sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir. Sosyal medyada fenomen haline gelen ‘Cumali Ceber’ karakterinin beyazperdeye aktarıldığı filmde Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin rol alıyor. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*