Cumbul ile Tatlıtuğ evlenecek mi?

Cumbul ile Tatlıtuğ evlenecek mi?.8698
  • Giriş : 17.05.2009 / 14:39:00

Kıvanç Tatlıtuğ'la birlikteliği gündeme oturan Meltem Cumbul'dan açıklamalar...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Son günlerde Kıvanç Tatlıtuğ ile yaşadığı ilişkiyle gündeme oturan Meltem Cumbul Filiz Akın'ın Haftasonu Sohbetleri programına konuk oldu. Akın'ın sorularını yanıtlayan Cumbul ilişki üzerine de açıklamalarda bulundu.

"Her ilişki kendi kaderini yaşıyor" diyen Cumbul, "İlişkiler hakkında birşey söylemek yanlış olur. Bir beklenti içinde olmak doğru değil bence. Her film gibi. Neler yaparsın, nasıl ümitlerle başlarsın. Kaderi vardır ve onu yaşar. Ben birazcık kaderciyim" şeklinde konuştu.

Akın'ın "En beğendiğiniz huyunuz ve en sevmediğiniz huyunuz nedir?" sorusuna ise Cumbul şöyle yanıt verdi: "İyi niyetli olmamı seviyorum. En sevmediğim huylarım ise inatçılığım ve yaptıklarımı bir başarı gibi görememem"

"EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM"

Cumbul evlenmeyi düşündüğünü de söyledi ve şöyle devam etti: "Evlenmeyi düşünüyorum, neden düşünmeyeyim. Çocukları seviyorum. Hayatta herşey olabilir. Zaten evlilikte problem yok, evliliği yapamadığın kişiyle ilgili sorunlar oluyor. Ben kafasında planlar yapıp, mantıkla hareket eden bir kız değilim. Fevri yanım vardır. Öyle bir estiririm."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*