Cumhurbaşkanı Erdoğan markete girdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan markete girdi!.17361
  • Giriş : 09.08.2017 / 11:48:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, marketten alışveriş yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Trabzon ziyaretinin ardından Rize'nin Güneysu ilçesine geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, marketten alışveriş yaptı. Erdoğan, makam aracından inerek ilçede kendini bekleyen vatandaşlarla vakit geçirdi.

Erdoğan, kucağına aldığı bir çocuğun kıvranması üzerine yöre şivesiyle "Vurma bana bir dur" ifadesi çevredekileri güldürdü. Markete giren ve rafları dolaşarak bazı ürünler alan Erdoğan kasaya geçerek aldığı ürünlerin ücretini ödedi. Erdoğan, markete çağırdığı çocuklara da çikolata aldı, kasada bekleyerek çikolataların ücretlerini kendisi ödedi. Market çıkışında bir kadının sorununu dinleyen Erdoğan, kendisini takip eden Rizeli gazetecileride "Rize basını gelsin' diyerek yanına çağırdı. Basın mensupları ile sohbet eden Erdoğan, hatıra fotoğrafı çektirdi. Erdoğan geceyi geçirmek üzere Merkez Mahallesi'ndeki konutuna geçti.

Market sahibi Selim Büyük, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha öncede iki kez dükkanına uğradığını belirterek "Çocuklara çikolata aldı, ikram etti. Çok güzel bir anı oldu" dedi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*